Psychoterapia Wołów

Psychoterapia Wołów — indywidualna i terapia par

Dbanie o zdrowie psychiczne to jeden z podstawowych elementów troszczenia się o siebie. Jeśli ta sfera życia będzie zaniedbana, może to skutkować wieloma trudnościami, które dezorganizują codzienne życie. Neurona to centrum neuropsychologii, gdzie oferowana jest między innymi psychoterapia Wołów to miejscowość, w której nasi psychoterapeuci świadczą swoje usługi. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, gdzie podczas sesji klient rozmawia ze specjalistą, który stara się wydobyć sedno problemów i lęków, z jakimi zmaga się rozmówca. Terapia pozwala uwolnić się od traum z przeszłości, przepracować trudne emocje oraz znaleźć alternatywne sposoby radzenia sobie z uczuciami. Oprócz terapii dla indywidualnej prowadzimy także terapię par. Decydują się na nią zazwyczaj osoby chcące poprawić swój związek lub dostrzegające ważny problem we wspólnej relacji. Terapia bywa często dobrą alternatywą wobec rozstania.

Czytaj więcej

Kiedy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty, jakim jest psycholog? Wołów — to jedno z miast, w których przyjmujemy pacjentów

Decyzja o skorzystaniu z pomocy psychologa nie zawsze bywa oczywista. Wiele osób obawia się otworzyć przed obcą osobą, odczuwa wstyd oby wtajemniczyć kogoś w zaklęty krąg swoich problemów. Jednak różnica między rozmową z przypadkowym człowiekiem a specjalistą jest ogromna. Psycholog ma odpowiednie kompetencje do tego, aby pomagać ludziom mierzyć się z ich problemami. Niska samoocena, braki czy traumy z dzieciństwa, lęki, nerwice, depresja to tylko niektóre z trudności, z jakimi może pomóc uporać się psycholog Wołów i Wrocław to miasta, w których przyjmujemy osoby z różnymi problemami. Nie należy się ich wstydzić ponieważ dobry terapeuta nie ocenia, nie moralizuje, nie poucza. Jego rola sprowadza się do pomocy, wsparcia. Tak aby pacjenci mogli się cieszyć szczęśliwszym i bardziej spełnionym życiem.
Wszystkie osoby pragnące rozpocząć pracę nad własnymi problemami natury psychicznej czy relacyjnej serdecznie zachęcamy do udziału w terapii. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przebiegu oraz możliwych terminów lub chęci umówienia się na spotkanie serdecznie zachęcamy do kontaktu.